WHATSAPP

Oyuncu Seçmeleri »Oyuncu Seçmeleri 2021 - 2022

HEMEN BAŞVUR

OYUNCU SEÇMELERİ PROJE DETAYLARI

ANKARA SINIRLARI İÇERİSİNDE ÇEKİLECEK OLAN FESTİVAL FİLMİ İÇİN

1. Seçmeler, 06 - 07 Kasım 2021 tarihlerinde 10:00 - 20:00 saatleri arasında Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleştirilecektir. 

2. Seçmelere katılım 8 - 58 yaş aralığıdır.

3. Jüri, katılımcıya doğaçlama bir rol verip, kişinin temel duruş, ses, beden dili, hitabet, gizli ve özel yeteneklerine bakacaktır. Hiçbir ön hazırlık yapılmasına ya da tecrübeli olunmasına gerek duyulmamaktadır.

4. Jüri kararıyla seçmeleri kazanan katılımcılar asil ve yedek olarak belirlenir. Sonuçlar; seçmeleri kazanan kişilere 5  gün içerisinde iletilecek olup, elenenlere ise herhangi bir bildirim yapılmayacaktır.

5. Seçmeleri kazanan asil katılımcılara, Pasific Film Production tarafından randevu verilir. Randevu günü ve saatinde eğitim programına kayıt (protokol) yaptırmayan katılımcı, kazandığı hakları kaybederek yerini yedek adaylara bırakır.

6. Protokolü yapılan katılımcılara 4 aylık yoğunlaştırılmış sinema, medya, oyunculuk, drama, kamera önü tekniği ve diksiyon eğitimleri verilecektir. Eğitim sözleşmesinde belirtilen kriterlere göre programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, sinema film projesinde yer alma şansını elde edeceklerdir.

7. Film ile alakalı tüm bilgiler (senaryo, çekim, rol vs.) protokol aşamasında eksiksiz olarak aktarılacaktır.

8. Film projesinde herhangi bir politik taraf ya da toplum değerlerini zedeleyen gayri ahlaki bir unsur bulunmamaktadır.

9. Eğitimler, Pasific Medya Eğitim ve Öğretim Akademisi'nin (Medya Okulu) profesyonel eğitmen kadrosu tarafından verilecek olup, ünlü oyuncuların yapacağı oyunculuk atölyeleriyle (workshop) tamamlanmış olacaktır.

10. Eğitimleri başarıyla tamamlayan öğrencilere Pasific Film Production tarafından oyunculuk sertifikası verilecektir.

11. Seçmelere katılım ücretsiz olup eğitim programı ücretlidir. 4 aylık eğitimin toplam ücreti 5.800 TL+ KDV'dir. Söz konusu eğitim programı yalnızca seçmeleri kazanan kişilere özgüdür.

12. Kontenjan sınırı bulunmaktadır.

PASİFİC FİLM & REKLAM PRODUCTION

Sinema sektöründe nitelikli bir iş üretmenin temel şartı profesyonel olmaktır. Kişinin yeteneği ne olursa olsun, iyi bir kariyer için eğitim almak, olmazsa olmazlardandır.

Kendi oyuncusunu kendi yetiştiren ve bunu ilke edinen Pasific Film & Reklam Yapım, medya sektörüne adım atmak isteyenler ile profesyonel sektör arasında köprü kurma görevi üstleniyor.

''Hayallerine Pasific'te Yelken Aç'' ilkesiyle çalışmalarına aralıksız devam eden tecrübeli ekip, yetiştirdiği oyuncularla 5 uzun metrajlı festival filmi çekerek, öğrencilerine sadece bir sertifika vermekle yetinmeyip anı ölümsüzleştiren bir sanat eseri armağan etti.

Profesyonel sektöre yeni yüzler kazandırmanın haklı gururunu yaşayan Pasific Film Ekibi, film projesi için yeni yeteneklerini arıyor...!

Prestijli bir başlangıç için şimdi sıra sizde!

Hayallerine Pasific'te Yelken Aç!

06 - 07 Kasım'da SHERATON HOTEL’de GÖRÜŞÜRÜZ...


HEMEN BAŞVUR